Google plus  Facebook   קורסים בפריסה ארצית: 1-800-35-20-40 1-800-35-20-40
חיפוש

הצוות באזור השרון

פטרישיה

פטרישיה - מאמנת אנגלית עסקית בכירה במרכז ובאזור השרון

פטרישה עלתה לארץ מארה"ב לאחר שנים של קריירה מצליחה בתחומי המשפטים, משאבי אנוש וביטחון בפלורידה ובאריזונה, כמו גם באירופה ובמדינות נוספות ברחבי העולם. ברשותה תואר במשפטים ותואר ראשון בפסיכולוגיה, כמו גם תעודות מקצועיות בתחומי ההדרכה ומשאבי אנוש. בנוסף, כעורכת דין, יש לה ידע עשיר בניסוח חוזים וכן ניסיון רב בעבודה בתחום הנדל"ן. יתרה על כך, היא עבדה כיועצת נדל"ן הן לרוכשים והן למוכרים בארצות הברית ובישראל, כך שהיא מכירה את תחום הנדל'ן הבינלאומי. בארץ עברה פטרישה הכשרה מיוחדת להוראת אנגלית עסקית למבוגרים והיא מלמדת קורסים יחידניים וקבוצתיים בחברות מובילות ברחבי הארץ. יתרונה התחרותי בכך שהיא משלבת את הידע הנרחב שלה בעסקים גלובאליים עם היכרות מעמיקה בתקשורת בין-תרבותית וניסיונה בהוראת אנגלית, וממקדת אותם לצרכיו של כל לקוח. פטרישה מקצוענית, בעלת חוש הומור, פתוחה וידידותית ומצליחה לגרום לכל לקוחותיה לחוש שהם בידיים טובות ומהימנות, המסייעות להם בבטחה להשיג את המטרות שהציבו לעצמם.
ג'ודי

ג'ודי - מנהלת מקצועית ומאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור פתח תקווה

ג'ודי ,מורה אמריקאית, סיימה תואר ראשון במשפט פלילי באוניברסיטת טמפל בפילדלפיה. במהלך שהותה  בארצות הברית, היא עבדה כמנהלת שירותי איוש במשך שנים רבות, תפקיד שהקיף את כל שלבי גיוס של עובדים בארגון, הנחיית צוות משאבי אנוש וכן העברת אימון התנהגותי שנערך למועמדים. ג'ודי מלמדת אנגלית למבוגרים ב- 15 השנים האחרונות, ומשלבת מגוון רחב של פעילויות של בניית מיומנות לשיפור הדיבור, הכתיבה, העברת מצגות, קריאה, ומיומנויות הקשבה. בנוסף, היא מקיימת סדנאות למנהלים ולעובדים במגוון רחב של תחומי עיסוק, כולל תעשיית התרופות, המזון , ההיי-טק , הצבא, הרפואה והתקשורת. היא גם מאמנת אנשי עסקים בינלאומיים במיומנויות תקשורת בין-תרבותיות. לג'ודי ידע וניסיון מקיפים והיא משלבת אותם עם אישיותה הכובשת לכדי יצירת  חווית למידה יעילה ומהנה עבור לקוחותיה הרבים. 

ניקול

ניקול - מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז והשרון

ניקול, ילידת דרום-אפריקה, למדה הוראת אנגלית כשפה שנייה במכללת בית ברל וכן ניהול תיירות במכללת רפיד בדרום אפריקה. לאחרונה גם קיבלה הסמכה פורמאלית כמאמנת עסקית. לפני שהחלה בקריירה של הוראת אנגלית למבוגרים, ניקול עסקה בתיאום וניהול של טיולים מאורגנים של קבוצות תיירים שהגיעו לישראל. לאחר מכן, היא התמחתה בהוראת אנגלית עסקית לבכירים ומאז 2010 היא עובדת כמאמנת אנגלית עסקית של מנהלים ישראלים. במסגרת זו היא משלבת את הניסיון המקצועי העשיר שלה, הן בעבודה עם קבוצות לימוד והן במסגרת פרטנית, ומלמדת נושאים כגון כתיבת דוא"ל ותכתובת עסקית, מיומנויות של העברת מצגות, דקדוק יישומי, שיחות חולין בהקשר העסקי ואנגלית מדוברת. בנוסף, ניקול משלבת ידע חיוני הקשור לכללי התנהגות עסקיים ותקשורת בין-תרבותית, וזאת מתוך ניסיונה מהתקופה שחיה בנמיביה וניהלה קשר עסקי עם נציגים מתרבויות שונות. כך היא מייצרת סביבת למידה אינפורמטיבית ומעניינת, שזורה במקצועיות ובסבלנות רבה וכן באישיותה הנעימה והידידותית.
לורן

לורן - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בתל אביב ובאזור השרון

לורן, שנולדה וגדלה באנגליה, השלימה תואר ראשון בקולנוע ובטלוויזיה עם התמחות בתסריטאות מאוניברסיטת תל אביב. היא עבדה בתעשיית הקולנוע כמפקחת על הפוסט-פרודקשן עבור חברת סרטי יונייטד צ'אנלס ושיחקה תפקיד חשוב בהיבטים תכנוניים רבים של אירועי קולנוע בינלאומיים כגון פסטיבלי סאנדנס וקאן. כיום לורן נהנית ללמד אנגלית עסקית, שכן לדעתה זהו כלי קריטי עבור אנשי מקצוע ישראלים העובדים בתפקידים גלובליים. לורן עושה שימוש בניסיונה הרב ומכינה את סטודנטים ולקוחות לקראת מצגות, הרצאות ובחינות GMAT, כמו גם מתרגמת ועורכת עבורם מסמכים מקצועיים, תכנים באתרי אינטרנט, קורות חיים ותסריטים. שנות חייה בחו"ל ועבודה בזירות בינלאומיות העניקו ללורן תובנות לגבי ההיבטים הנדרשים של עבודה עם קהל גלובלי, אותם היא מעבירה בהצלחה ללקוחותיה העסקיים. הרקע העשיר שלה בהוראה, בשילוב ניסיונה הייחודי בעבודה עם לקוחות גלובליים, היא הנוסחה המושלמת להצלחה בהוראת קורסי אנגלית וקבוצות עסקיות באנגלית. 

ג'יל

ג'יל - מאמנת שפה ואנגלית עסקית באזור השרון

גיל, ילידת זימבבואה, קיבלה תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת קייפטאון בדרום אפריקה. היא סיימה את לימודי התואר השני בהוראת אנגלית כשפה שנייה ממדרשת בית ברל, ובנוסף, בשנת 2016 היא סיימה בהצלחה גם את תכנית לימודי אנגלית עסקית (EMB). במהלך העשרים שנים האחרונות היא מלמדת אנגלית כשפה שנייה גם במסגרת פרטנית וגם למגוון קבוצות, כולל ילדים עם לקויות למידה וצעירים המתכוננים לבחינות הבגרות באנגלית. בשנים האחרונות עברה גיל ללמד אנגלית עסקית, שכן לדעתה זו מיומנות הכרחית לאנשי עסקים ישראליים הפועלים בסביבה הבינלאומית. באמצעות הניסיון הרב שלה באימון והוראה, היא מכינה את הלומדים לפגישות עסקיות חשובות, בונה ומחזקת את הדקדוק ואת אוצר המילים המקצועי שלהם, ומגבירה את הביטחון העצמי שלהם באמצעות הדמיה של סיטואציות ושיחות עסקיות רלוונטיות. הסבלנות של גיל והאמונה החזקה ביכולותיהם של לקוחותיה, יוצרת חוויית למידה מוצלחת, מעשירה ומקדמת בקורסי האנגלית העסקית אותם היא מעבירה. 

שרון

שרון - מאמנת אנגלית עסקית באזור השרון והמרכז

שרון, ילידת קנדה, שהתגוררה הן בקנדה והן בארצות הברית, סיימה תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת יורק שבקנדה ותואר שני במנהל עסקים (Executive MBA) מאוניברסיטת ניו-יורק בארה"ב. כמו כן, ברשותה הסמכה בראיית חשבון מקנדה. הידע הרב שברשותה מגיע מעבודתה בחברת תרופות גלובלית גדולה וממילוי תפקידים בכירים מגוונים (כולל כמנהלת בכירה לפיתוח עסקי גלובלי, מנהלת יישומי eBusiness עבור B2C ומנהלת כספים למוצרים חדשים), מה שמהווה יתרון ללקוחות המעוניינים ללמוד עם מורה בעלת רקע עסקי חזק. מאז עלייתה לישראל, שרון עובדת כיזמת בתחום הקמעונאות המקוונת. היא משתמשת במומחיות זו כדי לספק לתלמידיה תובנות משמעותיות בעבודה מול תרבויות מגוונות כמו גם ידע כיצד לתת שירות לקוחות באנגלית ברמה הגבוהה ביותר. הגישה הפתוחה והידידותית של שרון מאפשרת ללומדים עימה ליהנות ולהפיק את המרב מידע וניסיון עסקי ממקור ראשון.