Google plus  Facebook   קורסים בפריסה ארצית: 1-800-35-20-40 1-800-35-20-40
חיפוש

הצוות הירושלמי

שרה

שרה - מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור מודיעין, לוד ורמלה

שרה, ילידת מנצ'סטר אנגליה, עלתה לארץ לפני שנים רבות והקימה את משפחתה בישראל. ברשותה תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר-אילן, תעודת הוראה מטעם משרד החינוך וכן תואר שני בחינוך מאוניברסיטת דרבי. בנוסף, היא עברה השתלמויות מקצועיות רבות בנושאים מגוונים כגון: דרכי הוראה, אינטליגנציה רגשית, יישומי מחשב ותקשורת באנגלית. כמורה לאנגלית עסקית עם ותק של יותר מעשרים שנה במקצוע, יש לה ניסיון עשיר בהוראת מבוגרים בכל הרמות. שרה מלמדת אנגלית לעסקים ולקוחותיה מונים חברי כנסת, פורשי צה"ל, מנהלים בכירים באל-על, עובדים ומנהלים בחברות היי-טק, בנקים ועוד. ניסיונה העשיר והידע הרב אותו צברה בתחום הוראת אנגלית לעסקים מאפשרים לה לזהות את הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולהתאים את התוכנית וסגנון ההוראה האפקטיביים ביותר עבורו. שרה פתוחה, רגישה וידידותית – מה שמעודד ומאפשר חווית למידה יעילה, שוטפת ומהנה.
שיינה

שיינה - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בירושלים

שיינה עלתה לארץ מדרום אפריקה וכיום מלמדת בבית ספר בינלאומי יוקרתי בירושלים. את תעודת ההוראה שלה היא השלימה בסמינר למורים בטורונטו, קנדה. מאוחר יותר השלימה תואר ראשון בעסקים באוניברסיטת דרום אפריקה בפרטוריה ובהמשך השלימה גם תעודת הוראה של משרד החינוך במכללת בית וגן בירושלים. מאז החלה בקריירת ההוראה של אנגלית לעסקים בישראל, שיינה צברה ניסיון ענף בעבודה עם לקוחות דו-לשוניים ממדינות ורקעים מגוונים, כולל משפחות של עיתונאים זרים, חברי קונסוליה, נציגים בינלאומיים ממשרד החוץ ושליחים מהאו"ם. היא עושה שימוש בניסיונה הרב כדי לחזק את כישורי השפה של הלומדים, תוך העלאת המודעות והרגישות לתקשורת בין-תרבותיות מקדמת ויעילה. המסירות של שיינה לבנות ולטפח את בסיס השפה של לומדיה, בשילוב אישיותה הנלהבת, יוצרים סביבת למידה שמעניקה השראה ללקוחותיה להתקדם ולהצטיין. 

סו

סו - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בירושלים

סו, מורה לאנגלית עסקית ילידת דרום-אפריקה, בעלת תעודת הוראת אנגלית כשפה שנייה TEFL ממשרד החינוך בישראל, תעודתCELTA  להוראת אנגלית למבוגרים מבית הספר להוראת השפה האנגלית International House שבלונדון ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת Witwatersrand בדרום אפריקה. יש לה ניסיון הוראה של מעל 25 שנה, כולל לימוד אנגלית עסקית לבכירים ישראליים בחברות היי-טק, משרדי ממשלה, חברות תרופות ואנשי מקצוע בענף הבנקאות. הניסיון העשיר שלה בהוראה של מיומנויות תקשורת באנגלית כגון הכנה למצגות, כתיבה עסקית, רב-תרבותיות ואנגלית מדוברת במסגרת העבודה, הוא נכס ללומדים איתה. סו משלבת טכניקות חדשניות ושיטות הוראה מוכחות על מנת לפתח ולשפר את כישורי האנגלית של לקוחותיה, שלומדים איתה באווירה רגועה ויעילה. בזמנה הפנוי, מתנדבת סו כמדריכה במוזיאון ישראל בירושלים.
תמי

תמי - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בירושלים

תמי, ילידת ארה"ב, בעלת תואר שני במדעים מאוניברסיטת אילינוי. יש לה יותר מ -15 שנות ניסיון בעבודה כיועצת חינוכית וטכנולוגית הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. כמנהלת התפעול של "המרכז ללמידה מאוחדת", היא פיקחה על יישום תכנית הכשרה רב שנתית, בהיקף של מיליוני דולרים, עבור העיר שיקגו. כמפיקת מולטימדיה וטלוויזיה ציבורית, היא גם פיתחה תוכניות חינוכיות הן ללומדים מבוגרים והן לילדים צעירים, וכן פעלה כמנתחת המובילה בהערכת ופיתוח תכנים חינוכיים למוצר וירטואלי לילדים המשווק ברחבי העולם. כצלמת מוערכת, עבודותיה של תמי הוצגו בתערוכות וספריות בארה"ב ובישראל, ובהן תערוכה דינאמית שעוסקת באשליה חזותית שהוצגה במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים. תמי משלבת את הידע הנרחב והיצירתיות שלה בקורסי תקשורת ואנגלית עסקית אותם היא מעבירה באמצעות גישות הוראה פרקטיות, המיישמות חשיבה ביקורתית, יצירתית וחדשנית. 

קרול

קרול - מאמנת שפה בכירה בירושלים

קרול, שנולדה וגדלה בארצות הברית, עלתה לארץ לאחר קריירה מוצלחת בתחום מערכות המידע. היא סיימה את לימודי התואר הראשון שלה באוניברסיטת סטוני ברוק במדינת ניו יורק ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ישיבה בניו יורק. הקריירה העסקית שלה באחד מאיגודי הבריאות המובילים בארה"ב כוללת עמדות בכירות כגון מדריכת IT, אנליסטית, מנהלת פרויקטים ומנהלת תחום ניתוח עסקי. הלומדים איתה מקבלים את ההזדמנות לעבוד עם מורה שרואה את התמונה הגדולה, כולל את הצרכים הכלליים של מנהלים ואנשי עסקים ואת היעדים ארוכי הטווח שלהם לשיפור מיומנויות של תקשורת ואנגלית עסקית. בנוסף, היא מרחיבה ומחזקת את חוויית התקשורת הבין-תרבותית בכל קורס עסקי באנגלית. ההתלהבות שלה ויכולת ההוראה הממוקדת והבהירה מביאים את חוויית הלמידה עימה למוצלחת ואפקטיבית במיוחד.