Google plus  Facebook   קורסים בפריסה ארצית: 1-800-35-20-40 1-800-35-20-40
חיפוש

הצוות בתל אביב והסביבה

פטרישיה

פטרישיה - מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז והשרון

פטרישה עלתה לארץ מארה"ב לאחר שנים של קריירה מצליחה בתחומי המשפטים, משאבי אנוש וביטחון בפלורידה ובאריזונה, כמו גם באירופה ובמדינות נוספות ברחבי העולם. ברשותה תואר במשפטים ותואר ראשון בפסיכולוגיה, כמו גם תעודות מקצועיות בתחומי ההדרכה ומשאבי אנוש. בנוסף, כעורכת דין, יש לה ידע עשיר בניסוח חוזים וכן ניסיון רב בעבודה בתחום הנדל"ן. יתרה על כך, היא עבדה כיועצת נדל"ן הן לרוכשים והן למוכרים בארצות הברית ובישראל, כך שהיא מכירה את תחום הנדל'ן הבינלאומי. בארץ עברה פטרישה הכשרה מיוחדת להוראת אנגלית עסקית למבוגרים והיא מלמדת קורסים יחידניים וקבוצתיים בחברות מובילות ברחבי הארץ. יתרונה התחרותי בכך שהיא משלבת את הידע הנרחב שלה בעסקים גלובאליים עם היכרות מעמיקה בתקשורת בין-תרבותית וניסיונה בהוראת אנגלית, וממקדת אותם לצרכיו של כל לקוח. פטרישה מקצוענית, בעלת חוש הומור, פתוחה וידידותית ומצליחה לגרום לכל לקוחותיה לחוש שהם בידיים טובות ומהימנות, המסייעות להם בבטחה להשיג את המטרות שהציבו לעצמם.
קרן

קרן - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בתל-אביב

קרן עלתה לארץ לפני מספר שנים. היא נולדה בארה"ב וגדלה הן בארה"ב והן בישראל. ברשותה תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בוסטון, שניהם בריפוי בעיסוק. במסגרת עבודתה, עוסקת קרן גם בחיזוק מיומנויות למידה במסגרות פרטניות וקבוצתיות והיא משלבת ניסיון זה בהצלחה גם בתחום הוראת תקשורת באנגלית. בנוסף לעבודתה כמרפה בעיסוק, קרן מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים, חברות ומפעלים, במסגרות קבוצתיות ופרטניות, וכן עוסקת בהוראת סטודנטים לתארים מתקדמים. העושר התרבותי אליו נחשפה, בשילוב גישתה החיובית, הפתוחה והרגישה להוראה, הופכים אותה למאמנת שפה מצוינת. כמאמנת תקשורת באנגלית, קרן רהוטה וכריזמטית והיא מביאה עימה ניסיון רב בתחום התקשורת והכתיבה העסקית באנגלית כמו גם בתחום גישור פערים בינתרבותיים. עם אנרגיה חיובית, ידע נרחב ויכולת להתחבר ללקוח ברמה המקצועית והאישית, חוויית הלמידה איתה חיובית, מהנה ומקדמת.
לורן

לורן - מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז והשרון

לורן, שנולדה וגדלה באנגליה, השלימה תואר ראשון בהצטיינות בקולנוע ובטלוויזיה עם התמחות בתסריטאות מאוניברסיטת תל אביב. היא עבדה בתעשיית הקולנוע כמפיקת פוסט-פרודקשן עבור חברת אפיקים מאוחדים (UCM) ושיחקה תפקיד חשוב בהפקת סרטים רבים זוכי פרסים וכמו כן, ניהלה שיתופי פעולה עם פסטיבלי קולנוע בינלאומיים כגון פסטיבלי סאנדנס וקאן. כיום לורן נהנית ללמד אנגלית עסקית, שכן לדעתה זהו כלי קריטי עבור אנשי מקצוע ישראלים העובדים בתפקידים גלובליים. היא עושה שימוש בניסיונה הרב ומכינה את סטודנטים ולקוחות לקראת מצגות, הרצאות וראיונות. כמו גם מתרגמת ועורכת עבורם מסמכים מקצועיים, תכנים באתרי אינטרנט וקורות חיים. בנוסף, לורן מלמדת קורסי הכנה למבחן ה-GMAT (מבחן קבלה לתואר שני במנהל עסקים). שנות חייה בחו"ל ועבודה בזירות בינלאומיות העניקו לה תובנות לגבי ההיבטים הנדרשים של עבודה עם קהל גלובלי, אותם היא מעבירה בהצלחה ללקוחותיה העסקיים. הרקע העשיר שלה בהוראה, בשילוב ניסיונה הייחודי בעבודה עם לקוחות גלובליים, מהווים את הנוסחה המושלמת להצלחה בהוראת אנגלית עסקית לאינדיבידואלים ולקבוצות. 

דוד

דוד - מאמן שפה בכיר באזור נתניה והשרון

לדוד תואר ראשון כללי אותו סיים בהצטיינות באוניברסיטת טורונטו, וכן תעודה בכתיבה טכנית ושיווקית מ-"ידע" - בית הספר הבינלאומי לכתיבה בירושלים. לאחר קריירה מצליחה במגזר העסקי ובמגזר הציבורי בקנדה, ארץ מולדתו, דוד עלה לארץ בשנת 2012. דובר אנגלית כשפת-אם עם אהבה לשיתוף הידע שברשותו, הוא החל ללמד אנגלית עסקית בישראל לאנשי מקצוע בתעשיות רבות, כולל היי-טק, רפואה, כספים, ייצור, הנדסה ושיווק. בעברו בטורונטו, הקים וניהל חברת גיוס מנהלים גדולה במשך 20 שנה, ועבד עם אלפי אנשי עסקים בכל הענפים - משירות לקוחות ועד תמיכה טכנית; ממנהלי קו חזית למנהלי רמה-C. מניסיונו הרב הוא מודע ומבין את הדרישות שעולם העסקים מציב מבחינת שליטה בשפה האנגלית, בין אם מדובר בהעברת מצגות למשקיעים ובעלי מניות, ובין אם זה להתכתב במיילים עם לקוחות וספקים מחו"ל. דוד מנוסה ומרגיש בנוח לעבוד עם לומדים ברמת מתחילים ובאותה מידה הוא מאמן אנשי עסקים ברמת אנגלית מתקדמת, הן במסגרות של אחד-על-אחד והן מול קבוצות גדולות. עם אהבה להוראה, חיוך מדבק, ומה שרק הוא ואמו מחשיבים כחוש הומור איכותי, דוד מביא כיף והתלהבות לחוויית הלמידה של לקוחותיו. 

נדין

נדין - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בתל אביב

נדין, דוברת אנגלית וגרמנית כשפות אם, השלימה תואר ראשון במנהל עסקים וניהול מניו קולג' בדרהאם, אנגליה, וכן למדה הוראת אנגלית כשפה זרה הן במרכז ללימוד שפות באוניברסיטת וינה והן באוניברסיטת קיימברידג' שבאנגליה. ברשותה ניסיון רב שנים בהוראת אנגלית עסקית בקבוצות וליחידים, כמו גם ניסיון כבוחנת של מבחני IELTS. נדין משתמשת במגוון רחב של אסטרטגיות הוראה על מנת לפתח ולחזק מיומנויות תקשורת עסקיות כגון ניהול פגישות ומשא ומתן, כתיבה מקצועית, וכן העברת מצגות ונאומים. השנים הרבות בהן גרה ופעלה באוסטריה, בארצות הברית ובאנגליה פותחות מימד ייחודי המאפשר לה לשלב ידע בתקשורת בין-תרבותית במסגרת הקורסים אותם היא מלמדת. הגישה הכריזמטית שלה יוצרת סביבה ייחודית ומרתקת עבור לקוחותיה, תוך שהיא מסייעת להם להגיע למטרה המקצועית הבאה שלהם. בנוסף ללימוד אנגלית, נדין היא בעלים של עסק בתחום תכנון אירועים, מה שללא ספק מביא ערך מוסף ללקוחות שלומדים אצלה אנגלית עסקית.

שרון

שרון - מאמנת אנגלית עסקית בכירה בתל אביב והמרכז

שרון, ילידת קנדה, שהתגוררה הן בקנדה והן בארצות הברית, סיימה תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת יורק שבקנדה ותואר שני במנהל עסקים (Executive MBA) מאוניברסיטת ניו-יורק בארה"ב. כמו כן, ברשותה הסמכה בראיית חשבון מקנדה. הידע הרב שברשותה מגיע מעבודתה בחברת תרופות גלובלית גדולה וממילוי תפקידים בכירים מגוונים (כולל כמנהלת בכירה לפיתוח עסקי גלובלי, מנהלת יישומי eBusiness עבור B2C ומנהלת כספים למוצרים חדשים), מה שמהווה יתרון ללקוחות המעוניינים ללמוד עם מורה בעלת רקע עסקי חזק. מאז עלייתה לישראל, שרון עובדת כיזמת בתחום הקמעונאות המקוונת. היא משתמשת במומחיות זו כדי לספק לתלמידיה תובנות משמעותיות בעבודה מול תרבויות מגוונות כמו גם ידע כיצד לתת שירות לקוחות באנגלית ברמה הגבוהה ביותר. הגישה הפתוחה והידידותית של שרון מאפשרת ללומדים עימה ליהנות ולהפיק את המרב מידע וניסיון עסקי ממקור ראשון. 

מיצי

מיצי - מאמנת שפה בכירה ברמת גן ותל אביב

מיצי, ילידת דרום אפריקה, מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים ברחבי העולם ב-10 השנים האחרונות. היא הוסמכה כמורה לאנגלית וברשותה תעודת TEFL עם דגש מעשי על מיומנויות הוראה, מודעות שפה, phonology וניהול כיתה. ניסיונה של מיצי כולל הוראת אנגלית עסקית למנהלים בתחומי התרופות, הרפואה, נפט וגז, אנרגיה, כספים, משאבי אנוש ושיווק. תלמידיה נהנים מידע וניסיון ממקור ראשון בכל הקשור לעבודתה של עם לומדים מתרבויות שונות, כולל רוסיה וסין. בנוסף, מיצי מתבססת על ניסיונה החזק בהוראת קבוצות וקורסים פרטניים נושאים כגון כתיבת דואר אלקטרוני, אתיקה עסקית ואנגלית עסקית מדוברת, על מנת לספק לתלמידיה אווירה לימודית שהיא מקצועית, סבלנית ופרודוקטיבית. 

אליאורה

אליאורה - מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה בתל-אביב והסביבה

אליאורה גרה תקופות ארוכות בחייה בארה"ב, וכיום חיה בתל-אביב. היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ולימודי סין (אותו סיימה בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקית (MBA) ממכללת Simmons בבוסטון. כמו כן, היא סיימה לימודי תרגום בהצטיינות יתרה מהמכללה למנהל וכן למדה אימון אישי ועסקי והנחיית קבוצות. בנוסף לעבודתה כמורה לאנגלית עסקית וכמתרגמת, אליאורה מילאה תפקידים שונים בתעשייה, כולל עוזרת מנכ"ל במרכז ספורט מרכזי, מנהלת אדמיניסטרציה בחברת מכשור מדעי, מנחת קבוצות, מנהלת מוצרים ונציגת מכירות תוכנה. עם רקע מקצועי עשיר ומיומנויות בינאישיות מצוינות, יוצרת אליאורה יחסי אמון ושיתוף פעולה עם לקוחותיה ומאפשרת פתיחות ומחויבות בקורסי אנגלית לעסקים אותם היא מעבירה.